להיות חלקה יותר – שיטות שונות ליהנות מפנים ללא שיער

ישנן שיטות שונות לשמור על מראה פנים מטופח ויפה. לצד שימוש בתכשירים קוסמטיים כמו קרמים, מסכות לפנים וכדומה הסרת שיער מאזור הפנים מוסיף פן אסתטי למראה הכללי.נשים רבות מחפשות מענה מתאים לצורך הסרת גבות שפם בתל אביב ופונות ל"מסודרות" לטיפול שנעשה ע"י קוסמטיקאית מקצועית ומנוסה ומבטיח טיפול מקצועי ותוצאה יפה ונקייה.

 

מהיר ומדויק

המעוניינות בטיפולי גבות שפם בדיזינגוף תל אביב, תגלנה כי ישנן דרכים רבות להסיר את השיער ולעצב את הגבות. עיצוב גבות באמצעות חוט, למשל, הוא שיטה ידועה כבר לא מעט שנים, שיטה המתאימה גם להסרת שיער באזור השפם, הפיאות והסנטר. באמצעות החוט ניתן לדלל את השיער או להסירו לחלוטין, ולעשות זאת במהירות ובדיוק רב.עיצוב הגבות והסרת השפם יכולה להיעשות גם באמצעות שעווה. גם כאן מדובר בשיטה מהירה להסרת שיער. לרגישים בנינו יש פתרונות העוזרים בהקלה על הכאב אותו חשים במהלך הטיפול, פנו אלינו ונייעץ.

 

מקצועיות ברמה גבוהה וניסיון רב

כפי שנאמר, ישנן שיטות שונות להסרת שיער הפנים ולעיצוב הגבות:  שעווה, חוט, אפילציה וגם IPL. לכל שיטה יתרונות משלה ולכן לפני שבוחרים בשיטה מסוימת ניתן להגיע למכון ולהתייעץ עם קוסמטיקאית מומחית שתתאים עבורכם את הטיפול הנכון ביותר.

 

רוצות ליהנות ממראה אסתטי ומטופח יותר ותוהות למי לפנות? מחפשות קוסמטיקאית מקצועית ומנוסה שמציעה שירותי הסרת שיער ועיצוב גבות? אצלנו, במכון "מסודרות", תוכלו ליהנות ממגוון של טיפולים, לרבות טיפולי הסרת שיער באזור הפנים. לסקירת מגוון הטיפולים המוצעים על ידנו, לחצו ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 03-6209661

גבות שפם בתל אביב

ליצירת קשר ולקביעת תורים:​ 03-6209661

רח' דיזנגוף 50 (דיזינגוף סנטר), תל-אביב​